معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

گریم سبز به دنبال روز سنت پاتریک است

روز سنت پاتریک امروز شنبه است ، و اگر چیزی شبیه ما هستید ، در حال حاضر در مورد آنچه می خواهید بپوشید فکر می کنید.


اگر کمی از احتمال چشمک زدن به آرایش سبز ناراحت هستید ، نترسید. e.l.f. برخی از سنگهای سبز را برای شما- و به همان اندازه 1 دلار!


اگر آرایش سبز چیز شما نیست ، اما شما هنوز هم می خواهید سرگرم کننده و سرگرم کننده به نظر برسید ، لطفا با قیمت 1 دلار ساتین چشم خود را در زیتون طلایی ببینید. این خط چشم صاف و مخلوط ، پایه سبز مناسبی را برای سایه چشم ایجاد می کند ، یا می تواند در اطراف خط شلاق برای پاپ سبز بی دردسر اعمال شود.


برای نمای سبز روشن و براق که حتماً توجه شما را جلب می کند ، از سایه سبز موجود در پالت رنگ سایه چشم مسیحیان مسیحی با نسخه محدود استفاده کنید. برای جلوه ای یکپارچه و هاله ، آن را روی درب و زیر خط شلاق بمالید. یا فقط روی خط شلاق زیرین برای اثر بیانیه اعمال کنید.


اگر دلتان عاشق مات است ، از پالت چشم سایه Mad For Matte در Jewel Pop ، ما را ببینید و با آرایش 10 سایه پر جنب و جوش و مات خلاق شوید. رنگ سبز زمرد به زیبایی با قهوه ایهای خنثی جفت می شود ، یا می تواند با ظاهری بنفش یا نارنجی برای ظاهری با الهام از هنر در تضاد باشد. گزینه های شما با این پالت بسیار رنگی و همه کاره بی پایان است.


هیچ کس جرأت نمی کند شما را با ظاهر چشم سایه سبز تیز شما را لمس کند. خواهش میکنم.

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , پوست شفاف , دکتر پوست , زیبایی پوست , مراقبت پوست ,

[ بازدید : 7 ]

[ چهارشنبه 27 آذر 1398 ] 13:56 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]